شرکای تجاری

با توجه به رشد پر سرعت فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک در سال‌های اخیر، رویکرد نوین دست اندرکاران این صنعت، بهره‌مندی از مدل‌های همکاری دو سویه در قالب توافق های برد – برد است . بر این اساس آیتپ از حضور شرکای جدید برای همکاری‌ استقبال می‌نماید.
ما تنها مشتریان و مسافران خود را از نقطه ای به نقطه دیگر نمی رسانیم، بلکه برای راحتی و اطمینان مشتریان خود قبل ، حین و پس از سفر با آنها در ارتباط هستیم و آنها را از رویداد های خوب اطراف مطلع می کنیم. این رویداد خوب ‌می تواند کالا و خدمات با کیفیت یا تخفیف های شگفت انگیز شما باشد. ما در آیتپ سعی داریم سفرهای درون شهری را برای مشتریان خود به تجربه ای خوشایند و سودمند تبدیل کنیم. اگر کالا یا خدمات ارزشمندی دارید که می تواند موجب رضایت مشتریان شود؛ برای همکاری و شراکت با ما تماس بگیرید.
ما در آیتپ با استفاده از رویکردها و نظرات نو به دنبال یافتن راه های جدید برای حل مسائل هستیم. از اینرو با اشتیاق و جدیت از پیشنهادات و نظرات تازه استقبال می کنیم. در صورتیکه مدل همکاری و شراکت خاصی در نظر دارید، برای بررسی و گفتگو از طریق ایمیل biz@itapp.ir یا تلفن 33682354 – 076 با ما تماس بگیرید.
تمامی حقوق این سرویس (وب سایت و اپلیکیشن های موبایل) متعلق به شرکت پارنا پردازش و فناوری پادینا (آیتپ) است.
Back to top