شرکای تجاری

با توجه به رشد پر سرعت فناوری اطلاعات و به طبع آن تجارت الکترونیک در سال‌های اخیر و نیز چالش‌های ادامه روند رشد فزاینده، رویکرد نوین دست اندرکاران این صنعت،  بهره‌مندی از مدل‌های همکاری دو سویه است. بر این اساس آیتپ از حضور شرکای جدید برای همکاری‌های آینده استقبال می‌نماید.
ما تنها مشتریان و مسافران خود را از نقطه ای به نقطه دیگر در شهر نمی رسانیم، ما برای راحتی و اطمینان مشتریان خود قبل از سفر، در حین سفر و بعد از سفر با آنها در ارتباط هستیم و همچنین آنها را از اتفاقات خوب اطراف مطلع می کنیم. این اتفاق خوب ‌می تواند خدمات یا کالاهای مرغوب و جدید یا تخفیف های شگفت انگیز شما باشد. ما در آیتپ سعی داریم سفرهای درون شهری را برای مشتریان خود به  تجربه ای خوشایند و پرثمر تبدیل کنیم. اگر فکر می کنید کالا یا خدمات شما ارزشمند است و می تواند رضایت مشتری را جلب نماید ؛ برای همکاری و شراکت با ما تماس بگیرید.

برخی الگوهای همکاری و شراکت به شرح زیر است:

  • اطلاع رسانی در مورد حرفه، کالا، یا خدمات شما به مسافر بر اساس مکان؛ یعنی در صورتی که تجارت شما در طول مسیر یا مقصد سفر آیتپ باشد، ما مشتری خود را از وجود شما و خدمات تان مطلع می نماییم.
  • مشتریان را به محل تجارت خود برسانید: شما می توانید با پرداخت همه یا بخشی از کرایه آمدن مشتری به محل تجارت خود موجب دیده شدن و تسهیل دسترسی به کسب و کارتان شوید.
ما در آیتپ با استفاده از رویکردها و نظرات نو به دنبال یافتن راه حل های جدید برای مسائل هستیم از اینرو با اشتیاق و جدیت به پیشنهادات و نظرات تازه گوش فرا می دهیم. در صورتیکه شما مدل همکاری و شراکت خاصی در نظر دارید، برای بررسی و گفتگو از طریق ایمیل….. یا تلفن…. با ما تماس بگیرید.
کپی رایت تمامی حقوق این سرویس (وب سایت و اپلیکیشن های موبایل) متعلق به شرکت فن آوری اطلاعات پادینا پردازش (آیتپ) است.
Back to top